SEDA univerzálne uzavieracie viečka olejových filtrov

POPIS

Firma SEDA Umwelttechnik GmbH je svetovým lídrom vo vývoji a výrobe zariadení a technológií pre recykláciu a zhodnocovanie materiálov zo starých vozidiel. Jej výrobky sú overené praxou a preto sú vždy kvalitné, funkčné a spoľahlivé.

Dlhoročné skúsenosti firmy zaručujú,že náradie a nástroje ako aj spotrebný materiál k nim  sú vyladené špeciálne pre spracovateľov v automobilovom priemysle a v recyklačných firmách.

Podľa EÚ-smernice 2000/56/EC  a zákona o likvidácii starých automobilov sú firmy zaoberajúce sa demontážou povinné odstraňovať a zbierať oddelene prevádzkové kvapaliny a určité prevádzkové prostriedky-okrem iného sú to aj olejové filtre. Smernica napr. hovorí: „Pri odstraňovaní kvapalín je najdôležitejšie docieliť, aby agregáty neodkvapkávali“  a ďalej tiež: „Všetky otvory, z ktorých by mohla vytekať kvapalina, je potrebné  tesne uzavrieť.“

Aby bolo možné jednoducho a nekomplikovane realizovať dôležité požiadavky smerníc  EÚ pre firmy zaoberajúce sa recykláciou automobilov, vyvinula SEDA univerzálne uzavieracie viečka olejových filtrov.

Patentované viečko je univerzálny produkt a ponúka jednoduché a inteligentné riešenie k bezpečnému a tesnému uzavretiu olejových filtrov.

Naviac boli SEDA univerzálne viečka olejových filtrov holandskou asociáciou firiem zaoberajúcich sa recykláciou automobilou - ARN - testované, preskúšané a uznané veľmi dobrými.

Základné informácie

  • Univerzálne viečko-odpadá zdĺhavé hľadanie rôznych viečok
  • Vyhovuje všetkým bežným skrutkovaniam filtrov
  • Viečko sa jednoducho naklapne-skrutkovanie nie je potrebné
  • 70 % úspory času
  • Tesný uzáver
ÚDAJE PRE OBJEDNANIE

Obj.č.:

  • S-500 76  SEDA univerzálne uzavieracie viečka olejových filtrov (balenie 200ks)
  • S-500 86  SEDA univerzálne uzavieracie viečka olejových filtrov (balenie 1000ks)
OBRÁZKY A VIDEÁ